Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Jezus Chrystus jest obecny w życiu każdego człowieka, cieszy się ludzką radością, martwi się problemami strapionych i błogosławi nie tylko człowieczej pracy, zmaganiom i cierpieniom, ale również wnosi w ludzkie życie: wesele i radość. Przykładem nieobojętności Jezusa wobec trosk człowieka jest dzisiejsza Ewangelia i cudowne przemienienie wody w wino podczas wesela w Kanie.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj w naszym kościele: modlitwa wspólnym śpiewem kolęd od godz. 17.30 – serdecznie zapraszamy!
  2. W nowym tygodniu: *W najbliższych dniach będziemy polecać intencje związane z Tygodniem Modlitw o Jedność Chrześcijan. *Poniedziałek – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; przypada w tym dniu Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka – doceńmy ich trud i poświęcenie dla nas i naszych rodzin. Postarajmy się chociaż drobnym gestem wyrazić naszą wdzięczność, a zwłaszcza poprzez pamięć w modlitwie i ofiarowanej Komunii Świętej.*Wtorek – Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami, które możemy składać do skrzyneczki przy zegarze. *Środa – Msza Św. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W liturgii wspominamy w czwartek Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. *Piątek – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła – szczególny dzień dla nas, Misjonarzy: przypada w tym dniu Rocznica Założenia Zgromadzenia Misji przez Św. Wincentego a Paulo. Msza Św. w intencji Zgromadzenia Księży Misjonarzy i całej Rodziny Wincentyńskiej zostanie odprawiona o godz. 18.00. *W sobotę – liturgiczne wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  3. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na wieczór kolędowo – jasełkowy przygotowany przez Liturgiczną Służbę Ołtarza i Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej – początek o godz. 17.00.
  4. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie – kolędę, pragniemy, jako Duszpasterze serdecznie podziękować za wszystkie spotkania, rozmowy, za Waszą życzliwość i troskę o naszą Wspólnotę Parafialną i świątynię, za otwarte serca i drzwi Waszych domów i mieszkań – naszą wdzięczność chcemy wyrazić zapewnieniem o pamięci w modlitwie, o którą też Was prosimy; chcemy również modlitwą ogarnąć tych Parafian, którzy nie otworzyli przed nami drzwi swoich domów i mieszkań. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane przez Was ofiary, które będą wsparciem naszego misjonarskiego Seminarium Duchownego i naszej parafialnej inwestycji: organów piszczałkowych w naszym kościele – jeszcze raz za wszystko szczere: „Bóg zapłać!”
  5. Polecamy prasę katolicką, dostępną w naszym kościele i zachęcamy do lektury.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Stągwie naszych serc podczas tej Uczty, zostały napełnione radością i miłością Bożą, niech nam towarzyszy również Boże błogosławieństwo.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2992057
DzisiajDzisiaj211
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu15792
RazemRazem2992057

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350