Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Zajaśniało nad ludzkością światło Chrystusa. To On, Bóg, objawił się jako człowiek, by przynieść zbawienie wszystkim narodom. To On, Bóg — Człowiek objawia się nam w tej Eucharystii, aby i nas przeprowadzić ze śmierci do życia, z ciemności do światła, z niewoli do wolności. Upadnijmy, jak trzej mędrcy i złóżmy Mu pokłon. I ofiarujmy swe dary: złoto naszych serc, kadzidło naszych słów i czynów, mirrę naszych cierpień i udręk codzienności.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: zapraszamy serdecznie na koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego Chóru „SALAWA” początek o godz. 17.00. Również dzisiaj tradycyjny już Orszak Trzech Króli – wyruszy z Wawelu o godz. 11.00; wcześniej o 10.00 Msza Św. w katedrze Wawelskiej.
  2. W nowym tygodniu: *Wtorek – po Mszy Św. wieczornej: Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami, które możemy składać do skrzyneczki przy zegarze. *Środa – modlitewne spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę – kończąc liturgiczny okres Bożego Narodzenia – obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Również za tydzień zapraszamy serdecznie wszystkich należących do naszych parafialnych grup modlitewnych i apostolskich na świąteczno – kolędowe spotkanie, które odbędzie się w sali dolnego kościoła, początek o godz. 16.00 – jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!! Także w przyszłą niedzielę: zamiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 18.00.
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda w naszej Wspólnocie Parafialnej – dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania kolędowe w Waszych domach i mieszkaniach; polecamy ten czas Waszej pamięci i modlitwie. Plan kolędy jest dostępny w gablocie, na stronie internetowej parafii a także wydrukowany wyłożony pod chórem. W czasie kolędy Msze Św. wieczorne odprawiamy o godz. 18.00.
  5. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia w naszym kościele i zachęcamy do jej lektury.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Niech w drodze za Bożym światłem towarzyszy nam błogosławieństwo i nadzieja, jak towarzyszyła tym, którzy szukali narodzonego w Betlejem Judzkim. I pamiętajmy: prawdziwy mędrzec oddaje pokłon tylko Bogu samemu.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2992035
DzisiajDzisiaj189
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu15770
RazemRazem2992035

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350