Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 23.06.2019. – XII. Zwykła à Oktawa Bożego Ciała

7.30 – + Celina i Władysław Staroń

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Urszula Dobrzańska z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Andrzej Zieliński

10.30 – + Jan Paruch z okazji imienin – intencja od syna Jana z Rodziną

10.30 – + Ks. Jan Kowalik CM – intencja od Stowarzyszenia Miłosierdzia

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół):

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe à procesja eucharystyczna

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Władysława Stasiak – 2. rocznica śmierci

19.30 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Poniedziałek – 24.06.2019. – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

à Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Jan i Marek Makieła

18.00 – + Jan Kalata, Rodzice i brat

18.00 – + Ks. Jan Kowalik CM, Ks. Jan Ciołek, Ks. prałat Jan Wierzbiński

 

Wtorek – 25.06.2019. à Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A 

18.00 – + Janina i Jan

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

 

Środa – 26.06.2019. – wspomnienie zgromadzeniowe: Bł. Marii Magdaleny Fontaine i Towarzyszek, dziewic i męczennic à Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Andrzej – z okazji Dnia Ojca

7.00 – + Jan i za Zmarłych z Rodziny Cichoniów

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Czwartek –27.06.2019. – NMP Nieustającej Pomocy à Oktawa Bożego Ciała

7.00 – w intencji: Janiny, Mieczysława i całej Rodziny – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

7.00 – + Władysława, Tomasz, Czesław, Jan, Zofia i Gabriela

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Piątek – 28.06.2019. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Ireneusz, Zofia, Stanisław, Marcjanna i Ignacy

 

Sobota – 29.06.2019. – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła (wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny)

7.00 – + Weronika, Józef Brynczek; Maria, Paweł, Michał, Czesław i za Zmarłych z Rodziny

16.00 – ś l u b n a

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – dziękczynna z okazji 60. rocznicy ślubu Krystyny i Józefa Jędrychowskich, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej Rodziny

 

Niedziela – 30.06.2019. – XIII. zwykła

7.30 – + Tomasz Bielecki (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Eleonora Zielińska – intencja od Przyjaciół syna Kamila

10.30 – + Piotr Barda, Aniela Woźniak w 33. rocznicę śmierci

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Janina

19.30 – + Anna Płaszczak (greg. – 30.)

Niedziela – 16.06.2019. – XI. Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30 – + Tadeusz Lipiński w 10. rocznicę śmierci oraz Aniela, Władysław Szybińscy

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): w intencji Natalii w 2. rocznicę urodzin

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Janina Kardas i Jan Kardas – intencja od Piotra i Zofii z Rodziną

19.30 – + Wanda ALBRICHT z racji imienin – o Miłosierdzie Boże

 

Poniedziałek – 17.06.2019. – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego,

zakonnika

7.00 – w intencji Siostry Prowincjalnej BLANDYNY – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

18.00 – + Jerzy Gawroński – 11. rocznica śmierci

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

 

Wtorek – 18.06.2019.

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

11.30 – Msza Św. na zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół Specjalnych nr 4

18.00 – W S P Ó L N A 

18.00 – + Jan Kowalczyk

18.00 – + Andrzej Uniłowski – 6. rocznica śmierci

 

Środa – 19.06.2019.

7.00 – + Alicja i Tadeusz Zagórscy i Ich Rodzice

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Ryszard i Jan w 9. rocznicę śmierci

 

Czwartek –20.06.2019. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała)

7.30 – w intencji Siostry Przełożonej Justyny – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – + Elżbieta KYC – intencja od Rodziny z Rzeszowa

~19.00 – + Ignacy i Stefania oraz za Zmarłych z Rodziny

 

Piątek – 21.06.2019. – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Stanisław, Wiktoria, Stanisław Miętus i za Zmarłych z Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Sobota – 22.06.2019. – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – w intencji Teresy Barnabas z okazji 66. rocznicy urodzin: dziękczynna, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

7.00 – + Stanisława Olchawska – 1. rocznica śmierci

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.) à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Janina Kopta i Maria Rumanek

 

Niedziela – 23.06.2019. – XII. zwykła – Oktawa Bożego Ciała

7.30 – + Celina i Władysław Staroń

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Urszula Dobrzańska z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Andrzej Zieliński

10.30 – + Jan Paruch z okazji imienin – intencja od syna Jana z Rodziną

10.30 – + Ks. Jan Kowalik CM – intencja od Stowarzyszenia Miłosierdzia

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół):

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe à procesja eucharystyczna

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Władysława Stasiak – 2. rocznica śmierci

19.30 – + Tomasz Bielecki (greg.)

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2868112
DzisiajDzisiaj215
WczorajWczoraj2155
W tym tygodniuW tym tygodniu4466
RazemRazem2868112

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350